ПАТ «Гнідавський цукровий завод» — лідер цукрової галузі Волині і Західної України. Саме це підприємство першим у державі створило національну цукрову торговельну марку — ТМ «Солодко», під якою продукція ПАТ «Гнідавський цукровий завод» виробляється і фасується з 2003-го року.

Але історія підприємства розпочинається значно раніше — Гнідава дала Україні перший цукор ще у далекому 1958-му. Саме того року було завершено будівництво та комплексне випробування устаткування першої черги заводу на виробничу потужність 1500 тонн буряка за добу. Надалі удосконалювалися технологічні та теплові схеми, вводилися додаткові потужності. З 1986 року потужність переробки становила 4500 тонн буряка за добу.

У 1996 році підприємство реорганізоване у ВАТ «Гнідавський цукровий завод» (голова Наглядової ради — Ярослав Галькевич). Наприкінці 2002-го головою Правління ВАТ «Гнідавський цукровий завод» обрано Сергія Бондарука. Наступний рік став не лише сезоном повного повернення довіри бурякоздавача до Гнідавського цукрового заводу, а й роком створенння ТМ «Солодко» і її експансії на харчовому ринку держави: у 2003-му році із кожних ста українських мішків цукру-піску три — гнідавські.

Починаючи із 2004 року і саме підприємство, і торговельна марка «Солодко» здобувають золоті нагороди на різноманітних аграрних і харчових форумах найвищого рівня, а продукція під ТМ «Солодко» (цукор-пісок, «Природний», крупнокристалічний білий, дрібнокристалічний білий, «Желювальний») є лідерами продажу серед цукрів.

Важливим для ВАТ «Гнідавський цукровий завод» став рік 2006-й — на підприємстві почали принципово змінювати саму систему виробництва цукру і варіння цукрового кришталика. Акціонери запланували вкласти у завод значні інвестиції, щоб потужність переробки солодкого кореня на Гнідаві у найближчому майбутньому сягнули показника 9 тисяч тонн на добу, і від 800 тисяч до 1 мільйона тонн — за сезон.

Завод є атестованим за стандартом ISO 9001, а якість продукції під торговельною маркою «Солодко» значно вища від тієї, що її вимагає від українського цукру Світова організація торгівлі.