Історія появи цукру

Офіційною батьківщиною цукру вважається Індія, де в 1 ст. до н.е. вперше був виведений цукор з тростини. Століттями він потрапляв до Європи з колоніальних країн і завжди вважався дефіцитним і дорогим продуктом. (Докладніше про історію цукру Ви можете дізнатися за посиланням тут >>>)

З часом люди навчилися одержувати цукор з різних продуктів: з сорго в Китаї, з бобів в Єгипті, з кленового соку в Канаді, з березового соку в Польщі, і найвідоміший нам білий цукор почали отримувати з цукрового буряка лише в 18-19 століттях. (Більше про історію білого цукру знаходиться тут >>>)

Будь-який цукор аж до 19 століття був розкішшю, яку зберігали під замком і навіть використовували в ролі ліків Однак після винаходу способу отримання цукру з буряка даний продукт почав активно дешевшати і став широкодоступним різним верствам населення.

Види цукру в наші дні

Найпопулярніші і доступні види цукру в наш час – це:

1. Тростинний коричневий цукор – нерафінований продукт, який отримують з цукрової тростини. Він дуже цінується в дієтичному харчуванні і вважається здоровою альтернативою білому буряковому цукру.

2. Буряковий цукор – це продукт, який видобувається з цукрового буряка і проходить досить значну очистку, завдяки якій містить мінімальну кількість корисних речовин.

3. Пальмовий цукор – екзотичний в наших краях вид цукру, який видобувається з соку цукрової пальми в Індії, Індонезії, Таїланді і т.д. У магазинах його можна зустріти у вигляді густого сиропу і твердих плиток.

4. Кокосовий цукор – ще менш відомий у нас вид цукру, що добувається з кокосового соку в ряді екзотичних заморських країн.

5. Кленовий цукор – солодкий продукт, що видобувається з цукрового клена і часто зустрічається у вигляді кленового сиропу. Особливу популярність має в Канаді та США, де і базуються потужності з його виробництва.

Цукрозамінники: варто чи ні?

У дієтичному харчуванні розходяться думки щодо цукрозамінників. Деякі вважають, що вони краще цукру. Однак більшість дієтологів і гастроентерологів вважають, що сахарин, аспартам, ацесульфам калію, цикломат натрію та інші синтетичні замінники не обіцяють нічого хорошого організму людини через те, що перевантажують печінку як справжнісінькі ліки.

Тому все-таки краще вибирати цукор, ніж будь-які хімічні замінники.

Користь і шкода цукру

Сахароза – головна речовина в цукрі – це швидкозасвоюваний вуглевод. Під час її засвоєння достатньо різко піднімається рівень інсуліну в крові, завдяки чому цукор є потужним стимулятором.

Цукор важливий для повноцінної роботи головного мозку, він піднімає тиск, швидко відновлює сили організму. Тому чашка солодкого чаю просто необхідна при перевтомі, низькому артеріальному тиску, після перемерзання.

Якщо ми говоримо про тростинний коричневий цукор, то цей продукт ще й насичує організм вітамінами і мінеральними речовинами. Також він містить природні волокна, завдяки яким цей вид цукру засвоюється довше і переважно в нижніх відділах ШКТ.

Багаторічні дослідження показують, що в цілому тростинний цукор в три рази краще впливає на організм людини, ніж білий буряковий.

Однак не варто забувати, що все добре в міру. І цукор теж. Тому як надмірне вживання цукру підвищує апетит, що може призвести до переїдання і набору зайвої маси.

Причому більше 50% одержуваного цукру на день перебуває у прихованій формі: хлібобулочні вироби, деякі алкогольні напої, солодка газована вода і т.д. Приміром, у півлітровій пляшці солодкої води знаходиться 16 чайних ложок цукру!

Тому для того, щоб цукор не став ворогом для фігури, краще випити чай або каву з 1-2 чайними ложками цукру, ніж порадувати себе яскравою смачною газованою водою.

Вибирайте продукти правильно і будьте здорові!

Поділитися у соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex